awesomeperfectcleanreliable
creativesindividualscompaniescorporates

Hakkımızda

Perpa Matbaa 2005 yılında Resul Tayyar tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden, bugüne kaliteden ödün vermeyen, çözümcü yapısı ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veren Perpa Matbaa, hizmet alanındaki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ilkeleri doğrultusunda ilerlemektedir.

Konusunda uzman kodrosu ve son teknoloji makine parkuru ile siz değerli müşterilerimize hızlı, kaliteli, sorunsuz, işler sunmayı ve sürekli çözüm ortağınız olmayı kendisine hedef seçmiştir. Firmamız baskı öncesi ve baskı sonrası gibi tüm aşamalarda işleri titizlikle kontrol edip, çalışmaya özen göstermektedir. Şişli Perpa Ticaret Merkezi' nde bulunan grafik tasarım ofisimizde uzman grafiker personelimizle işlerinizin tasarımını özenle yapıp, numune baskıları alındıktan ve siz değerli müşterilerimizin onayı alındıktan sonra baskı aşamasına geçiyoruz.

Perpa Matbaa siz değerli müşterilerimize, hergün daha iyiyi, en hızlı ve en uygun fiyatlarla sunmak için çalışmaktadır. Firmamız başlıca, kurumsal kimlik çalışması, katolog, kutu çeşitleri, ambalaj, broşür, matbu evraklar ve tüm basım işlerinizde siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat, en hızlı şekilde hizmet etmeyi ilke edinmiştir.

Saygılarımla